Cenovnik servisnih usluga

Cenovnik servisnih usluga

Ovo je samo izvod iz cenovnika naših usluga. Nismo u mogućnosti da Vam prezentujemo cene usluga koje se razlikuju od tipa vozila. U slučaju da ste zainteresovani za cenu servisne usluge koja nije navedena, molimo Vas da pošaljete upit na naš e-mail.

Vulkanizerske usluge za putnička vozila

Za felne 10-14” 
Skidanje - nameštanje točka*100
Montaža - demontaža gume200
Balansiranje400
Komplet po točku700
Za felne 15-17” 
Skidanje - nameštanje točka*150
Montaža - demontaža gume250
Balansiranje470
Komplet po točku850
Komplet po točku RFT1.300
 Za felne 18-21” 
Skidanje - nameštanje točka*200
Montaža - demontaža gume350
Balansiranje600
Komplet po točku1.000
Komplet po točku RFT1.500
 Za felne 22-28” 
Skidanje - nameštanje točka*300
Montaža - demontaža gume500
Balansiranje800
Komplet po točku1.500
Komplet po točku RFT1.700

* U slučaju da se radi samo usluga skidanje/nameštanje točka (npr. sezonska zamena komplet točkova) cena usluge se povećava 100%.

Vulkanizerske usluge za SUV i 4x4 vozila

Za felne 15-18" 
Skidanje- nameštanje točka*170
Montaža - demontaža gume300
Balansiranje500
Komplet po točku950
Komplet po točku RFT1.400
Za felne 19-24" 
Skidanje- nameštanje točka*350
Montaža - demontaža gume400
Balansiranje650
Komplet po točku1.200
Komplet po točku RFT1.600
 Za felne 25-28" 
Skidanje- nameštanje točka*350
Montaža - demontaža gume550
Balansiranje850
Komplet po točku1.600
Komplet po točku RFT1.900

* U slučaju da se radi samo usluga skidanje/nameštanje točka (npr. sezonska zamena komplet točkova) cena usluge se povećava 100%.

Vulkanizerske usluge za kombi vozila

Za felne do 17” 
Skidanje- nameštanje točka*200
Montaža - demontaža gume300
Balansiranje 550
Komplet po točku950

* U slučaju da se radi samo usluga skidanje/nameštanje točka (npr. sezonska zamena komplet točkova) cena usluge se povećava 100%

Balansiranje francuskih felni (bez centralne rupe)

  Za felne13-15”16-18”
Balansiranje francusko500600

Ostale vulkanizerske usluge

Popravka tubeles gume pečurkom300
Krpljenje unutrašnje gume180
Krpljenje unutrašnje gume kombi350
Tubeles ventil standardni100
Tubeles ventil aluminijumski200
Demontaža/montaža blind. gume2.000
Demontaža/montaža PAX1.700

Hotel guma/točkova (cena za 4 kom. po sezoni)

Putničke gume do 17"2.400
Putničke gume od 18"3.000
SUV, 4x4, kombi gume3.000
Putnički točkovi do 17"3.400
Putnički točkovi od 18"4.000
SUV, 4x4, kombi točkovi4.000

Vulkanizerske usluge za moto gume

Montaža - demontaža gume600
Vulkanizacija spoljne gume F-0300
Vulkanizacija spoljne gume F-1400
Vulkanizacija spoljne gume F-110250
Balansiranje600

Centriranje trapa

Pregled trapa1.000
Provera geometrije na aparatima1.000
Raspon putničko vozilo 13"1.600
Raspon putničko vozilo 14"1.700
Raspon putničko vozilo 15"-16"1.900
Raspon putničko vozilo preko 17"2.200
Raspon kombi2.700
Raspon džip/SUV2.800
Nagib po točku600
Nagib po točku za A4/A6/Pasat/B5800
Zatur po točku600
Raspon putnički zadnjiod 1.400-1.800
Raspon putnički zadnji - Zastava1.100
Štelovanje glave upravljačaod 600-800

Kontrolni pregled vozila

Kontrolni pregled A1.000
Kontrolni pregled B1.500
Kontrolni pregled C2.000

Wynns tretman dizni i sistema goriva

Zapremine motora od 1,0-1,33.900
Zapremine motora od 1,4-1,64.400
Zapremine motora od 1,7-1,95.000
Zapremine motora od 2,0-2,46.000
Zapremine motora od 2,5-3,56.600
Zapremine motora od 3,5+7.300

Wynns MultiServe

Tretman turbine - dizel7.000
Tretman turbine - dizel (uz tretman sistema goriva)5.000
Tretman usisne grane - benzin / dizel8.000
Tretman DPF (Cleaner + Flush + Regenerator)14.000

Servis dizni benzinskih motora

Ultrazvučno čišćenje dizni (4kom)4.000
Skidanje dizni sa vozilaod 3.240-7.560
Ultrazvučno čišćenje dizni (6-8kom)7.000

Servis auto klime

Wynns tretman dezinfekcije klime / ventilacije Airco Clean3.000
Wynns tretman uklanjanje neprijatnih mirisa iz vozila Air Purifier2.000
Wynns tretmani Airco Clean + Air Purifier4.290
Servis klime (provera, dopuna gasa i ulja po fabričkim normama)3.600
Servis klime R1234YF pozovite

Kontrola kočnica i amortizera

Kontrola prianjanja (amortizera) na aparatima750
Kontrola kočnica na aparatima750
Kontrola prianjanja + kontrola kočnica1.200

Farovi

Štelovanje farova800
Poliranje farova (po faru)1.500

Zamena ulja i antifriza

Zamena antifrizaod 1.920 - 2.880
Zamena uljaod 1.440 - 1.920

Servis felni

Ispravljanje felne mašinskood 1.500 - 
Zavarivanje felneod 1.000 - 

Servis elektro usluge

Zamena sijalicaod 360 - 3.600
Zamena akumulatoraod 720 - 2.400
Kompjuterska dijagnostika1.000

Servis kočnica i amortizera

Zamena pločica prednjihod 2.400 - 3.600
Zamena pločica zadnjihod 2.880 - 4.320
Zamena paknovaod 3.600 - 7.200
Zamena amortizeraod 1.440 - 4.800

Izrada kočionih cevi

 BakarneČelične (obavezne u EU)
Do 1 m600600
Preko 1 m+250 din/m+250 din/m

Sve cene su u dinarima. PDV je uračunat u cenu. Ulažemo ogroman napor da svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima, specifikacijama, fotografijama i cenama. Ipak, ne možemo garantovati da su svi podaci na ovom sajtu u potpunosti ispravni. Zadržavamo pravo promene cena svih proizvoda i usluga, bez prethodne najave i objave na ovoj stranici.
Cene možete proveriti pozivom na naš telefon, kao i slanjem upita na e-mail: office@lavauto.rs.

Povezani tekstovi

Najnovije sa bloga

Prijavite se za newsletter
Naša Web stranica koristi "kolačiće" koji ne sadrže lične podatke, i koriste se radi olakšanog korisničkog iskustva. Daljim korišćenjem prihvatate njihovu upotrebu.
Na sledećem linku možete saznati više i odabrati podešavanja. Za detalje o zaštiti podataka, možete se informisati na stranici politika privatnosti.